۱۳۸۷ خرداد ۱۵, چهارشنبه

از میر آبی بوشهر تا کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا

آقا این خبر رو هر جایی نگید٬ خواهش می کنم اگر سرویسهای اطلاعاتی اسرائیل و آمریکا از این موضوع با خبر بشن تمام معادلات ما هم بهم می خوره. آقا نخند !!!

این خبر کاملا جدیه ٬

د بهت می گم نخند!!

آقا اصلا شما می دونستید اوباما اصالتا بوشهری بوده؟؟ خودم تو سایت "آی طنز" خوندم ٬ که اوباما اصالتا بوشهری بوده و اسم پدرش هم "حسین اوبامایی" که میر آب بوشهر در دوره ناصرالدین شاه قاجار بوده .اینا تو دوره تحریم تنباکو از ایران به عثمانی می رن و بعدش هم به طوری که نمی دونم چه جوری ٬ سر از جنوب آفریقا در میارن و اونجا هم چند سالی به تجارت پشم گوسفند مشغول می شن.

بعد از مدتی کارشون ٬ می گیره و به آمریکا مهاجرت می کنن و باقی قضایا... حالا شما به چی داشتین می خندیدی؟؟؟ مثل اینکه شما خبرگذاری معتبر آی طنز که یکی از خبر گذاری های معتبر در دنیا هست رو نمی شناسی؟من خودم این مطلب رو اونجا خوندم و به خاطر اهمیت موضوع و اینکه می دونستم بالاخره یه روزی این اتفاق می یوفته و به آرزوی دیرینه خودم می رسم این مطلب رو با سرعت تمام توی روزنامه نوشتم.

امضا حسین شریعتمداری.

من یکی که از شنیدن این خبر مسرت بخش در پوست خود نمی گنجم. شما چطور؟

۱ نظر:

سینا گفت...

سلام ، مطلب جالبی بود ! موافقم
تو این دنیایی که هیچ اتفاقی قرار نیست با تضمین و قطعیت بیافته چه بهتر که حداقل آدم تا اونجایی که دیگه مرز حماقت رو نشکسته به دنیا و اتفاقهاش به دیده ی امیدوارانه و مثبت نگاه کنه
دنیایی که برای درک شدن باید از فیلتر وجودی خودمون عبور کنه حالا چه حالی میده که چشمها رو شست!
مرسی